Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7414680/sayfandankazan.com/wp-content/themes/EsenKadin/icerik/metabox/init.php on line 746
Yayıncı Ol – İnstagramdan Para Kazan
Para Kazanmaya Hazır mısın ?

Yayıncı Ol

İnstagram Para Kazanmaya Hazır mısınız ?

Onay sürecini geçen instagram sayfaları için kendi kategorilerinde özel sayfa açılacak ve onlara özel aşağıdaki gibi görsel hazırlanacak . Hazırladığımız size ait görseli instagram sayfanızda @sayfandankazan sayfamızı etiketleyerek paylaşınız . Bu görseli paylaşarak hem kendi sayfasına yönlendirebilecek hemde reklam almak isteyen kişilere kendisini daha rahat tanıtabilecektir .

Size reklam teklifiyle gelen kişileri size vereceğimiz ödeme sayfasına yönlendirerek ödemenizi güvenle alabilirsiniz . Sizin sayfanızda reklam yapmak isteyen şahıs veya şirketleri de aynı şekilde sizin adınıza ödeme alarak sayfanıza reklam yaptırabiliriz . Yaptığınız reklam paylaşımının minimum 1 ay sayfanızda kalması gerekiyor .

Reklem vermek isteyenler bize veya size web sitemizde görüp sizinle görüşmeye başlayabilir . Paylaşılması gereken fotograf , video veya grafik reklamı , metniyle beraber gönderebilir . Reklamı alan sayfaya DM üzerinden bilgiler ulaştırılır ve müşterinin dilediği zaman diliminde paylaşılır . 

 

 

Bizim aracılığımızla sayfasına reklam – tanıtım alan sayfalar , ay boyunca yaptığı reklam hizmetlerinin ödemesini ay sonunda %25 komisyon kesilerek hesaplarına yatırılacaktır , kazanılan paradan kredi kartı komisyon bedeli alınmayacaktır . Örnek olarak 1 ay boyunca 100 tl kazanan bir sayfanın ödemesi ay sonunda bize iletilen hesap numarasına 75 tl olarak gönderilecektir . sayfandankazan.com üzerinden reklam paylaşımı yapan sayfalar eğer farklı bir sayfadan sipariş alırsa ve yayın yaparsa aynı şekilde tarafımızca belirlenen komisyon bedelini bizim hesabımıza aktarmaları gerekir , aksi durumlarda üyelikleri iptal edilip sistemden çıkarılırlar .

Bu şekilde yayıncı reklamını daha  rahat yaparak sürekli reklam teklifi alır , reklam vermek isteyen şahıs veya şirket ise ödeme yaptığı zaman gönül rahatlığıyla ve güvenle reklamını yayınlatabilir .

 

İnstagram Sayfanızdan Para kazanmaya hazırsanız aşağıdaki formu doldurup çalışmaya başlayabilirsiniz .

Herkese bol kazançlar …

   • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM