Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7414680/sayfandankazan.com/wp-content/themes/EsenKadin/icerik/metabox/init.php on line 746
Reklam Kuralları – İnstagramdan Para Kazan
Para Kazanmaya Hazır mısın ?

Reklam Kuralları

Reklam Kuralları

🚫Dikkat edilmesi gereken hususlar

İnstagram reklam yayıncılar ;

1. Sisteme üye olduktan sonra size reklam paylaşımı için gelen müşterileri kredi kartıyla ödeme sistemine yönlendirmeniz gerekiyor .

Ödeme sisteminde görünmeyip reklam paylaşımı yapan sayfaların üyelikleri sonlandırılacaktır .

2. Reklam paylaşımı yaptırmak isteyen şahıs veya şirketlerin gönderileri talep ettiği saat – tarih ve günde yapılmalıdır . Paylaşım en az 1 ay instagram sayfanızda kalmalıdır . Ay içerisinde paylaşım kaldırılırsa tarafınıza ödeme yapılmaz .

3. Paylaştığınız reklamlar sonucunda kazandığınız ücretler 25 TL ve üzeri miktara ulaştığında talebiniz doğrultusunda takip eden ayın ilk haftası içerisinde profilinizde belirttiğiniz banka hesabınıza aktarılır. Ödemenizin size ulaşması için banka ve hesap bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun. Yanlış hesap bilgisi sebebiyle yapılan ödemelerin bankadan iadesi alınamayacağı için kazancınızı kaybetmiş olacaksınız . Bir kullanıcının hesabındaki parayı çekmeyi hak edebilmesi için 25 TL tutarındaki kampanyayı tamamlaması ve bakiyesinin bu tutara ulaşması gerekmektedir. Bu tutara ulaşmadan önce kural ihlali yapan ve hesabı pasif duruma geçirilen kullanıcılar önceki kampanyalardaki kazanımlarını da kaybederler.

4. Türkiye Cumhuriyeti vergi sistemi ve uygulamalarına göre bireylerin, elde edeceği her türlü kazanç için vergisel yükümlülüğü doğmaktadır. Kazancınız üzerinden vergi kesintisi yapmaz. Kampanyalara katılarak kazandığınız tutar, banka hesabınıza %25 komisyon kesintisi yapılarak aktarılır. Kredi kartı sanal pos hizmeti tarafımızca verilir .

 

 

İnstagram Sayfasına Reklam Verenlerin

  • Genel ahlak kurallarına aykırı sayfalar
  • Din , dil , ırk , renk ve mezhep ayrımı yapan sayfalar
  • Herhangi bir şirketi veya şahsı karalayan veya hakaret içerikli paylaşım yapan sayfalar
  • Halkı kin ve nefrete yönelten sayfalar
  • Sayfa yönetimi tarafından uygun bulunmayan sayfaların reklamları yayıncılarımız tarafından yapılmayacaktır.

 

 

Sorunuzun cevabını bulamadıysanız web sitemizdeki sağ alttaki canlı destekten ulaşabilirsiniz menüsündeki iletişim bölümünden ya da iletisim@sayfandankazan.com adresinden bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM