sosyal medya yönetimi
eticaret paketleri
seo paketleri
web tasarım
sosyal medya uzmanı
kamu personeli alımı
memur alımı
işkur iş ilanları
personel alımı
bekçi alımı
askeri personel alımı
polis alımı
kamu personeli alım ilanları
özel sektör ilanları
teknoloji haberleri
İnternetten Para Kazanmaya Hazır mısın ?

Ersağ Ücretsiz Üyelik Formu

Ersağ Ücretsiz Üyelik Formu

Ersağ Üyelik Başvurusu ; TIKLA

Ersağ Üyelik  avantajları nelerdir ? Ersağ Üyelik işlemleri için ne yapmam gerekiyor? Sorularını sizin için makalemizde cevaplayacağız.

Faaliyete 2002 yılında başlayan firmamız Ersağ Üyelik ile günlük hayatta kullandığınız ürünleri indirimli alabilmeniz ve memnun kaldığınız ürünleri tavsiye ettiğiniz de kazanç elde edebilmeniz için Ersağ Üyelik sistemini getirerek alışverişinizi daha kazançlı daha organik ve daha güvenli bir hale getirmiştir

Ersağ Üyelik ?

Ersağ Şirketler Grubu olarak üretilen ürünlerin reklam, bayilik, depolama gibi giderler ile raf ürünleri olarak satış yapmak yerine doğrudan pazarlama ile giderleri en az hale getirerek merkezden yönetim sağlamıştır. Ürün kullanıcıları ve ürün satıcılarına ulaşımı daha kolay hale getirmiştir. Firmamız da üretilen ürünleri tavsiye ederek reklam ve pazarlamada öncülük yapan kullanıcılar ile iş ortaklığı kurarak ürün satışından ve organizasyondan iş ortaklarına kazanç sağladığı bir kazanç sistemdir.

Ersağ Üyelik Avantajları nelerdir?

Ersağ Üyelik yapan herkes ilk promosyon haftasında 100 TL üstü alışverişinde Ersağ kampanya ürünlerinden istediği bir ürünü hediye olarak alabilecektir. 200 TL üstü alışverişte ise promosyon ürünlerinden seçeceği 3 ürünü hediye olarak alabilecektir. İkinci hafta promosyonlarında 200 TL üstü siparişe promosyon ürünlerinden seçeceğiniz 4 ürünü hediye olarak alabilirsiniz. İndirimli ürün alırken hediye olarak aldığınız ürünler ile de satış karınızı arttırabilirsiniz. Ersağ Üyelik ile sistemde ürün alışverişi yapan ve satış yapan herkes kazanç elde ederken yapılan kampanyalar ile tüm üyelerin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Ürünlerin satışının yanı sıra organizasyon kurarak kazançta sağlayarak kazanç elde edilebilecek bir sistem kurulmuştur.

Ersağ Üyelik sistemine dahil olduğunuz andan itibaren kazanç elde edebilirsiniz. İstediğiniz ürünleri katalog fiyatlarından %10+%20 indirimli alabilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde günlük yaşamınızda tasarruf ederek kazanç elde edebileceğiniz ürün kataloğumuzu incelemenizi öneriyoruz.. İndirimli olarak size ulaşan ürünleri satışında ürün başına %35 kazanç sağlayabilir ve hediye ürünleri de sattığınız zaman bu kazancı %90-%100 e çıkarabilirsiniz.

Ersağ Üyelik işlemleri?

Öncelikle www.ersaggiris.com adresinden giriş yaparak ön başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.  veya 05078337990 numaralı WhatsApp iletişim kanallarımızdan irtibata geçerek size rehberlik edecek çalışma arkadaşlarımız ile birlikte ürünler, kampanya ve hediyelerimiz hakkında bilgi alarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik yaptığınızda sizlerde ömür boyu Ersağ Üyelik Başvurusu ile indirimli ürün kullanabilecek ve promosyonlardan hediyelerinizi alabileceksiniz. Ürünleri tavsiye ederek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Günlük hayatta kullandığınız ürünlerinizin markasını yerli ve milli olan sağlıklı olan Ersağ ürünleri ile değiştirerek Ersağ avantajlar dünyasına katılabilirsiniz.

 

Ersağ Üyelik Formu ; www.ersaggiris.com Sponsor numaramız :1159587

İnstagram ; www.instagram.com/tugba_arg_ersag İletişim Mail ; bilgi@ersaggiris.com İletişim Numaramız ; 0507 833 79 90

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Kazanmaya Hazır mısın ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM